Hakkımızda

Türkiye Lisans ve Yazılım Marketi TeknoLisans.net

TeknoLisans.net, yenilikçi ve profesyonel yönetim teknikleriyle hizmet veren bir platformdur. Kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızı her aşamada ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal yazılımlar tedarik etmekteyiz. Uzun yıllar bilişim sektöründe yer almış firmamız hızla artan geniş tedarik ağı ve müşteri sayısı ile bilişim teknolojileri alanında kısa sürede adından söz ettirmiştir.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek tedarikçilerimize ve müşterilerimize zengin içerikler sunmaya özen gösteriyoruz. TeknoLisans.net üzerinden 7 gün 24 saat orjinal lisanslı tüm yazılım ihtiyaçlarınızı 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile güvenle satın alabilirsiniz. Soru, görüş ya da önerileriniz için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz:

Tüm süreçlerde profesyonel yönetim tekniklerini uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahip bir alanda müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ve en ucuz şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz:

Günden güne artan pazar payımız ile müşteri memnuniyetini tüm süreçlerde beklentilerin ötesinde karşılayarak sektörün ihtiyaçlarına en iyi ve en hızlı şekilde cevap veren firma olmaktır.

15K
68K
30.6K
76.8K

Ödüller ve Takdir

Sektör liderleri ve etkileyiciler, Tekno Lisans’ı Türkiye’de ve uluslararası alanda en güvenilir perakende lisans ve yazılım şirketlerinden biri olarak kabul ediyor ve hem müşteri hem de çalışan memnuniyeti açısından üst sıralarda yer alıyor.

Ana Menü